clouds clouds clouds

Turkish Afrikaans Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Hayır

Mesaj Kutusu

Giriş yapmamışsınız.

Kullanıcı Bilgileri


3.87.147.184
Son Üyemiz:hus0104
Son Ziyaretçi:hus0104
İçerik Okunma:119205
Şu anda 64 konuk çevrimiçi
Chatte şu an Kimse Yok

Not


YENi MODiFiYEMiZ WORMSTURK ARMAGEDDON V4 CIKTI...
UYE OL

Günün İpucu

► Sohbet paneli page up ve page down tuşları ile açılır kapanır. Ayrıca Page Down tuşu ile açtığımız sohbet penceresinin büyüklüğünü ctrl+aşağı ctrl+yukarı tuşlarına basarak ayarlayabiliriz.


Rubber MoleRuber Mod ile Oynanan Mole Rubber

Rubber Mod un ne olduğunu şu yazımızda anlatmıştık.

Bilmeyenler için özet geçecek olursak; elimizde bir Worms Armageddon isimli oyun var.

Normalde oyunda yapılabilecekler sınırlıdır. Yer çekimi gibi ayarlamalar değiştirilemez..

Biz bu Rubber mod u yükleyerek oyunda yer çekimi vs her ayarı modifiye edebiliyoruz.

Normal olan Mole oyununuda şu yazıda anlatmıştık onu da bilenler bilir mole demek köstebek demektir. Oyunda sınırsız köstebekle stratejik olarak rakip solucanlara saldırıyoruz.

Rubber mole oyununda ise işler değişiyor bu oyunda yapılabilecekler daha sınırsız ve bomba hasar oranları, kutu yağmuru gibi atraksiyonlar mevcut. Oyun abartı ve bir o kadar da eğlenceli geçiyor.

Oyunda haritların normal mole de seçtiğimiz haritalardan biraz büyük olması oyunu daha uzun ve eğlenceli kılacaktır.

Bir hatırlatma yapmalıyım bu siteden worms armageddonu indirip kuran arkadaşlarda rubbermod otomatik yüklü gelmektedir. Mesela Worms Armageddon V3 veya V4 Modu indirmişseniz bu mole haritaları şemaları da içinde gelecektir.

Worms Armageddon oyununu sitemizden indirmemiş başka yerden temin etmiş arkadaşlara RuberMole oynamaları için İhtiyacınız Olanları Sıralıyorum.

1.RubberMod

2.MoleRubber Şema

3.Gerekli Birkaç Harita

Rubber Mole        RubberMole        


Güvenlik kodu
Yenile

yuz

SOLÜST