clouds clouds clouds

Turkish Afrikaans Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Hayır

Mesaj Kutusu

Giriş yapmamışsınız.

Kullanıcı Bilgileri


107.20.10.203
Son Üyemiz:TuracEfe5
Son Ziyaretçi:TuracEfe5
İçerik Okunma:114364
Şu anda 49 konuk çevrimiçi
Chatte şu an Kimse Yok

Not


ARKADASLAR YENi MODiFiYEMiZ WORMSTURK ARMAGEDDON V3 CIKTI...
UYE OL

Günün İpucu

► Yürürken Shift tuşuna basılı tutarak. ok işaretleri ile devam ederseniz göreceksiniz ki solucanımız artık geri geri de yürüyebiliyor komik bir ayrıntı fakat güzel olmuş.


donkey rip eşşek mezar taşıMezar Taşını oyundaki eşşekle değiştirme :D

Daha önceki yazımızda mezar taşının nasıl yapıldığını anlatmıştım. Bu yazıda ise çok sorulan ve cevabını ne zamandır vermediğim bir konuya açıklık getireceğim. Oyunda tüm silahlar açıkken beliren eşşek silahını görmüşsünüzdür. Mezar taşı olarak bu eşşeği seçerek rakip oyuncuları şaşırtabilirsiniz :D Daha önce bu yöntemi anlatmamamın nedeni malum bu eşşek çok büyük oyunda çok yer kaplıyor 5 kişi ölünce ortalık eşşekten geçilmiyor ahahha :D oyunu oynanmaz hale getiriyor. Ortalıkta bu kadar eşoğlueşek varken bir eğlencemiz oyunumuz var onda da eşşeklik yapmaya eşşeklere özenmeye gerek yok :D sadece deneme amaçlı yapın gülün geçin sonra kaldırın derim. 

Evet anlatıma geçelim...

1. Team Ed Programı İndir.

Bu programı daha önceki yazımızda anlatmıştım takım düzenleme programı.

2. Alttaki videoyu izleyin ve kendiniz yapın. Animated Grave yazn yerden Concrete Donkey yazan yer.

Not: Oyun içi ayarlardan takım seçeneklerinde değişiklik yapılırsa mezar taşı ayarı bozulabilir. Ayrıca oradaki diğer mezarları da deneyin güzel şeyler var.
Güvenlik kodu
Yenile

yuz

SOLÜST