clouds clouds clouds

Turkish Afrikaans Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Hayır

Mesaj Kutusu

Giriş yapmamışsınız.

Kullanıcı Bilgileri


107.20.10.203
Son Üyemiz:TuracEfe5
Son Ziyaretçi:TuracEfe5
İçerik Okunma:114382
Şu anda 88 konuk çevrimiçi
Chatte şu an Kimse Yok

Not


ARKADASLAR YENi MODiFiYEMiZ WORMSTURK ARMAGEDDON V3 CIKTI...
UYE OL

Haritalar (Maps)

Günün İpucu

► Yürürken Shift tuşuna basılı tutarak. ok işaretleri ile devam ederseniz göreceksiniz ki solucanımız artık geri geri de yürüyebiliyor komik bir ayrıntı fakat güzel olmuş.
WormsTurk.Com Mole Shopper

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfEn iyi 


Mole Shopper, ip kullanmayayım ve aksiyonu da elden bırakmayayım diyenlerin oyunudur. oyunun favori silahı köstebektir.

Full doldurulmuş haritada küçük yuvarlaklar arasından bu köstebekle delikler açılarak açılan deliklere kutu düşmesi sağlanır ve silahlar bu kutular vasıtasıyla sağlanır.

En başta bu kutulara odaklanmak gerekir ve gerekli silahları topladıktan sonra atak yapmaya başlayabiliriz. Oyunda 5- 10 dk süresi içinde deniz yükselmeye başlayacağı için alt kısımlarda kalmamamız da gerekir. Her oyuncu kendi stratejisini yaparak zafere ulaşmaya çalışır.

Bir kaç ufak not eklemek isterim oyunda tek teleport olduğu için bunu en başta kullanmak yerine deniz yükselirken altta kalan solucanınızı üste taşımak için kullanabilirsiniz. Köstebekleri kullanarak üste çıkmaya çalışın en üstü kontrol eden avantajlı oluyor. Bir de oyundaki bazı silahlar baya candan kötürüyor mesela normal oyunda pek bir iş yapmayan misket bombasının tahrip gücü çok fazla. Uçaktan atılan füzeler ve yakıcı palm bombasının tahribi iki katı ve muz bombasının tahrip gücü zaten fazlayken bu oyunda iki katı olunca kazanmak kolay oluyor.

Oyun yüklü ise nasıl oynandığını görmemiz için bu dosyayı indirip çalıştırın oyunun nasıl oynandığının örnek tanıtım videosudur.

Bu da oyunun Düzen (mole shemes) dosyası bunu sağtuş farklı kaydet ile indirip oyunun kurulu olduğu klasörü bulup örnek C:\Team17\Worms Armageddon\User\Schemes yolunu bulup içine ekleyin.

Oyunun kuralları anlaşılmışken haritaları da nerden bulabileceğinizi söylüyorum. Worms Armageddon da harita arşivini tutan sitemiz www.wmdb.org buradan tüm haritaları indirmekle beraber buraya tıklayarak mole haritaları indirebilirsiniz. İndirdiğimiz haritaları örnek yol C:\Team17\Worms Armageddon\User\SavedLevels  içinde klasör oluşturarak mole falan yazalım içine atalım bende şu şekilde C:\Team17\Worms Armageddon\User\SavedLevels\Mole Shopper

Mole ShopperGüvenlik kodu
Yenile

yuz

MiniSnoper

SOLÜST