clouds clouds clouds

Turkish Afrikaans Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Hayır

Mesaj Kutusu

Giriş yapmamışsınız.

Kullanıcı Bilgileri


3.87.147.184
Son Üyemiz:hus0104
Son Ziyaretçi:hus0104
İçerik Okunma:119229
Şu anda 120 konuk çevrimiçi
Chatte şu an Kimse Yok

Not


YENi MODiFiYEMiZ WORMSTURK ARMAGEDDON V4 CIKTI...
UYE OL

Günün İpucu

► Sohbet paneli page up ve page down tuşları ile açılır kapanır. Ayrıca Page Down tuşu ile açtığımız sohbet penceresinin büyüklüğünü ctrl+aşağı ctrl+yukarı tuşlarına basarak ayarlayabiliriz.
WormsTurk.Com Mole ShopperMole Shopper, ip kullanmayayım ve aksiyonu da elden bırakmayayım diyenlerin oyunudur. oyunun favori silahı köstebektir.

Full doldurulmuş haritada küçük yuvarlaklar arasından bu köstebekle delikler açılarak açılan deliklere kutu düşmesi sağlanır ve silahlar bu kutular vasıtasıyla sağlanır.

En başta bu kutulara odaklanmak gerekir ve gerekli silahları topladıktan sonra atak yapmaya başlayabiliriz. Oyunda 5- 10 dk süresi içinde deniz yükselmeye başlayacağı için alt kısımlarda kalmamamız da gerekir. Her oyuncu kendi stratejisini yaparak zafere ulaşmaya çalışır.

Bir kaç ufak not eklemek isterim oyunda tek teleport olduğu için bunu en başta kullanmak yerine deniz yükselirken altta kalan solucanınızı üste taşımak için kullanabilirsiniz. Köstebekleri kullanarak üste çıkmaya çalışın en üstü kontrol eden avantajlı oluyor. Bir de oyundaki bazı silahlar baya candan kötürüyor mesela normal oyunda pek bir iş yapmayan misket bombasının tahrip gücü çok fazla. Uçaktan atılan füzeler ve yakıcı palm bombasının tahribi iki katı ve muz bombasının tahrip gücü zaten fazlayken bu oyunda iki katı olunca kazanmak kolay oluyor.

Oyun yüklü ise nasıl oynandığını görmemiz için bu dosyayı indirip çalıştırın oyunun nasıl oynandığının örnek tanıtım videosudur.

Bu da oyunun Düzen (mole shemes) dosyası bunu sağtuş farklı kaydet ile indirip oyunun kurulu olduğu klasörü bulup örnek C:\Team17\Worms Armageddon\User\Schemes yolunu bulup içine ekleyin.

Oyunun kuralları anlaşılmışken haritaları da nerden bulabileceğinizi söylüyorum. Worms Armageddon da harita arşivini tutan sitemiz www.wmdb.org buradan tüm haritaları indirmekle beraber buraya tıklayarak mole haritaları indirebilirsiniz. İndirdiğimiz haritaları örnek yol C:\Team17\Worms Armageddon\User\SavedLevels  içinde klasör oluşturarak mole falan yazalım içine atalım bende şu şekilde C:\Team17\Worms Armageddon\User\SavedLevels\Mole Shopper

Mole Shopper


Güvenlik kodu
Yenile

yuz

MiniSnoper

SOLÜST