clouds clouds clouds

Turkish Afrikaans Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Hayır

Mesaj Kutusu

Giriş yapmamışsınız.

Kullanıcı Bilgileri


3.87.147.184
Son Üyemiz:hus0104
Son Ziyaretçi:hus0104
İçerik Okunma:119227
Şu anda 118 konuk çevrimiçi
Chatte şu an Kimse Yok

Not


YENi MODiFiYEMiZ WORMSTURK ARMAGEDDON V4 CIKTI...
UYE OL

Günün İpucu

► Sohbet paneli page up ve page down tuşları ile açılır kapanır. Ayrıca Page Down tuşu ile açtığımız sohbet penceresinin büyüklüğünü ctrl+aşağı ctrl+yukarı tuşlarına basarak ayarlayabiliriz.


Worms Armageddon RncWWP RnC ===> WA RnC  (Rope aNd Crates)

Sonunda olan oldu WWP de oynanan en güzel oyun olan Rnc oyun düzenini Worms Armageddona uyarladım :D

Öncelikle şunu söylemeliyim ki bu oyunu oynamanız için RubberMod yüklü olması lazım!!!

Bilenler bilir Worms Armageddonu 2015 itibariyle modifiye ettim bu siteden indirip oynuyorsanız RubberMod zaten yüklü gelecektir. Bu durumda problem yok.

Eğer  RubberMod sizde yüklü değilse ya da yüklü olup olmadığını bilmiyorsanız yazının altında vereceğim linkten yükleyin.

Rubber Modun yüklenmesi  yüklü durması oyuna bir zarar getirmez Rubber oyunlarında oynuna ekstra özellikler kazandırır.

Oyun içinde Rubber modun var mı yok mu tespit edilmesi için oyuncular /tellv yazarlar. Rubber versiyon bilgileri çıkar.


RnC ŞİMDİYE KADAR OYNADIĞIM EN İYİ WORMS DÜZENİDİR!!!

Bunun nedenleri:

1. Harita aramakla meşgul olmazsınız kapalı tabir ettiğimiz ip atabileceğimiz türde haritalar rastgele seçilir bu da her bölümü farklı yerde oynamak farklılık demek.

2. Öyle beleşe silah yok kutu topladıkça silahlarınız artacaktır. Kutu topladıkça psikopata bağlarsınız daha çok daha çok daha çoook kutuuu hepsi benimmm olacakk.... :D

3. Kutulardan her silah çıkabilir. Örnek: Deprem, Nükleer, Grder Pack, Süper Muz vs. kısıtlama yok sınırsız özgürlük var...(Tabi bu silahlar oyunun gidişine göre hemen çıkmaz sürekli gelmez nadir gelir. Şans faktörü!!!)

4. Oyunda herhangi bir kural yoktur. Cak Sf Wba Fcak vs. terimler bilmenizi gerektirmez. Kutuları topla ve dal mantığı vardır. Maksat tek başına oyunu kazanmaktır.

5. İp kullanmayı bilen ve stratejik zekasına güvenen herkes oynayabilir. Öyle Rope Race WxW türü oyunlar gibi zor değildir. Sadece akıl mantık ister. Yetenek illaki olacak tabii...

6. RnC yetenek şans faktörü strateji zeka olasılık doğaçlama gibi unsurlarla bütünleşir farklı bir havada geçer.

7. Harita kırılmaz değildir. Olması gereken de kırılmasıdır bomba atınca yerde oyuklar oluşur doğalıda budur.

8. Oyunda kullanılabilecekler fazladır ve abartı olmayacak şekilde kullanılmıştır. Alet Çantası, Can Kutusu, Süper Silahlar Vs.

9. Shoppada bilindiği üzere silahlar ip üzerinden bırakılır bu şarttır. Bu oyunda dediğim gibi kural falan yok silahlar istediğiniz gibi kullanılabilir.

10. Oyunda turn süresi 45 sn dir bu da stratejik zekanızla yapabileceğiniz hamleleri maksimuma çıkarır aklınızdaki hamleyi yapabilmenin mutluluğu oyuna farklı lezzetler verir.

Son olarak zevkler ve renkler tartışılmazdır. Kimi insan Shoppa sever kimi Wxw Kimi Rope Race oynayamaz kimi Tower sever vs.

Benim sıralamam şudur.

1. Rnc

2. Wxw

3. Rope Race

4. Big Shoppa

5. Tower

FlyShopper,Mole,SurfShopper Normal Game, Bng vs...

 

RNC NEDİR NASIL OYNANIR?

Rastgele kapalı harita seçilir.
RnC Schemes oyun düzeni seçilir(RubberMod Yüklü olmasına dikkat edilir)
Oyuna başlanır :D

Kural falan yoktur. Kutuyu topla ve saldır mantığı vardır.
Hamlenizi yaparken kutu yağar. Ne kadar kutu toplarsak o kadar fazla değişik silahımız olur.
Hamleyizi yaptığınız kadar saklanmanız da önemlidir. Tavsiyem hamlenizi yapın sonra kendinize kaçacak güzel bir yer arayın. Mümkünse denizden uzakta olsun :D

Görüldüğü gibi RnC Worms World Party deki en iyi oyunken Worms Armageddona RubberMod sayesinde uyarlanmış süper bir oyundur.

Ben o kadar uğraştım size sadece oynamak kalmış.

 


Buyrun gerekli oyun düzeni ve gerekli linkler..
(Not: RubberMod 3.7.2.1 de çalışır eski sürüm worms armageddon oyununuz varsa çalışmayacaktır.)

==> RnC Scheme <==      ==> RubberMod <==

 

Yorumlar   

 
#1 hakan 29-08-2015 15:51
eline sağlık.çok güzel bir haber. hemen deniycem. daha önce bir yerden bulmuştum rnc düzenini ama her el tek kutu geliyordu. bunda çözülmüştür umarım o durum.
EDIT: hoca paylaştığın rubbermod dosyasını açtım sadece 3.7.2.1 de çalışır diyor bende ki 3.6.31.0. elinde bu sürümde çalışanı var mıydı?
EDIT2: neyse senin modifiye ettiğin versiyonu indiricem.o konuya yeni baktım.çok iyi işler başarmışsın o konuda da.
Alıntı
 
 
#2 utquick 17-02-2018 23:35
Alıntılandı hakan:
eline sağlık.çok güzel bir haber. hemen deniycem. daha önce bir yerden bulmuştum rnc düzenini ama her el tek kutu geliyordu. bunda çözülmüştür umarım o durum.
EDIT: hoca paylaştığın rubbermod dosyasını açtım sadece 3.7.2.1 de çalışır diyor bende ki 3.6.31.0. elinde bu sürümde çalışanı var mıydı?
EDIT2: neyse senin modifiye ettiğin versiyonu indiricem.o konuya yeni baktım.çok iyi işler başarmışsın o konuda da.3.6.31.0 da çalışan worms mü kaldı Allasen :D o sürüm için de rubber mevcut ama yenisi dururken neden eski sürüm kullanasın ki. Varsa benim bilmediğim bir mantık söyle eski rubberi bulup temin edelim sana :zafer2:
Alıntı
 


Güvenlik kodu
Yenile

yuz

MiniSnoper

SOLÜST