clouds clouds clouds

Turkish Afrikaans Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Hayır

Mesaj Kutusu

Giriş yapmamışsınız.

Kullanıcı Bilgileri


3.87.147.184
Son Üyemiz:hus0104
Son Ziyaretçi:hus0104
İçerik Okunma:119214
Şu anda 83 konuk çevrimiçi
Chatte şu an Kimse Yok

Not


YENi MODiFiYEMiZ WORMSTURK ARMAGEDDON V4 CIKTI...
UYE OL

Günün İpucu

► Sohbet paneli page up ve page down tuşları ile açılır kapanır. Ayrıca Page Down tuşu ile açtığımız sohbet penceresinin büyüklüğünü ctrl+aşağı ctrl+yukarı tuşlarına basarak ayarlayabiliriz.
WormsTurk.Com Rope Race


Açıklama: Big Rope Race halat yarışı bu oyunun en güzel düzenlerinden biridir. Güzel olmasının yanında bir o kadar da zordur. Bayağı pratik isteyen değişik tarzda bir düzendir. Biraz yetenek biraz iq gerektirir :) Fakat deneyenlerin bağımlılık yapacağı türden bir oyundur şiddetle tavsiye olunur.

Kurallar: Sıra size geldiğinde 30 sn. de ipi kullanarak ne kadar ileri gidebilirseniz rakiplerinizi bir o kadar zorlarsınız. Oyunda hem hatasız hem hızlı oynamak sizi galibiyete taşıyacaktır. Pratik yaparak bu işi ilerletmek biraz zaman alabilir. Sonunda rakiplerinizi geçmeye başlayacaksınız.

Bilgi: Oyunda amaç labirent gibi bir bölümün içerisinde tek yönde iple ilerlerken rakiplerinizi geçmektir.

Not: Oyundaki en büyük etkenlerden bir tanesi klavyenizin kaliteli veya eskimemiş olmasıdır. Çünkü Space (çubuk) tuşunu öyle çok kullanıyorsunuz ki, dandik klavyelerde tuş basmamazlığı durumları olabiliyor bu durumda klavyeyi komple kırasınız geliyor benden söylemesi. Bir de oyunda iple hoplayıp zıplarken haritanın bir kısmını görmemiz gerekiyor. Sıra bizdeyken Ctrl+Home Tuşuna bir defaya mahsus basarsak oyunun kamerası sizi ortalayıp etrafınızı rahat görmenizi sağlar ;) iptal etmek için home tuşuna basabilirsiniz.

İyi Eğlenceler...

 


 
!!!Tıkla Oyuna Dal Dene!!!
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 

 

 


Güvenlik kodu
Yenile

yuz

MiniSnoper

SOLÜST