clouds clouds clouds

Turkish Afrikaans Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Hayır

Mesaj Kutusu

Giriş yapmamışsınız.

Kullanıcı Bilgileri


3.87.147.184
Son Üyemiz:hus0104
Son Ziyaretçi:hus0104
İçerik Okunma:119215
Şu anda 80 konuk çevrimiçi
Chatte şu an Kimse Yok

Not


YENi MODiFiYEMiZ WORMSTURK ARMAGEDDON V4 CIKTI...
UYE OL

Günün İpucu

► Sohbet paneli page up ve page down tuşları ile açılır kapanır. Ayrıca Page Down tuşu ile açtığımız sohbet penceresinin büyüklüğünü ctrl+aşağı ctrl+yukarı tuşlarına basarak ayarlayabiliriz.Açıklama: Sheep BnG sonradan türemiş bir oyundur. Sahada tek bombanın uçan koyun olduğu oyunda güzel oyuncular da varsa eğlenmemek mümkün değil.

Kurallar: Sıramız geldiğinde elimizde tek olan koyunumuzu atıp uçruyoruz ve mantıklı bir hamle yapak zorundayız. Mesela 4 kişi oynuyoruz ve denize en yakında hangi solucan varsa onu hedef almamız mantıklı çünkü tek hamlede 60-80 can gitmesi yerine 15 canlik solucanı denize gönderiyoruz. Ya da koyunumuzu rakip solucanların en yoğun olduğu bölgeye sallıyoruz 

Bilgi: Oyun pek yaygın olmamakla birlikte zevklidir tavsiye ederim. Hatta oynamak isteyen olursa bir ara toplaşır deneriz.

Not: Daha önce koyunu kullanmadıysanız biraz acemilik çekeceksiniz. Fakat araba yarışı oynanan tuşlarla oynandığı için yarışçıların pek sıkıntı çekmeyeceğini zannediyorum.

İyi Eğlenceler...

Sheep Bng
Bng Sheep
Aqua Sheep
 

 

 


Güvenlik kodu
Yenile

yuz

MiniSnoper

SOLÜST