clouds clouds clouds

Turkish Afrikaans Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Hayır

Mesaj Kutusu

Giriş yapmamışsınız.

Kullanıcı Bilgileri


3.87.147.184
Son Üyemiz:hus0104
Son Ziyaretçi:hus0104
İçerik Okunma:119212
Şu anda 79 konuk çevrimiçi
Chatte şu an Kimse Yok

Not


YENi MODiFiYEMiZ WORMSTURK ARMAGEDDON V4 CIKTI...
UYE OL

Günün İpucu

► Sohbet paneli page up ve page down tuşları ile açılır kapanır. Ayrıca Page Down tuşu ile açtığımız sohbet penceresinin büyüklüğünü ctrl+aşağı ctrl+yukarı tuşlarına basarak ayarlayabiliriz.
WormsTurk.Com Bow and Arrow


Açıklama: Bu kadar şekilli oyunun arasında bir de Roobin Hood oluyoruz. Elimzide Yayımız okumuz sırayla birbirimize dalacağız. Keskin nişancılar burada daha avantajlı oluyor. Oyunda Yenmemiz için şans büyük faktör. Öyle ki bazen oyun bitiyor ve bazen kimse yenemiyor. Oyunun haritası boş bi alanda noktacıklardan oluşuyor ve solucanlarımız bu noktaların üzerinde duruyor. Noktaların üzerinde sadece solucanlar değil mayınlar da durduğu için bir ok darbesinde mayına uçup bir de darbede mayından alıyoruz. Kaos ortamında farklı bir oyun. Oyna ve çık anın tadını çıkar. Amaçsız ve zevkli :)

Kurallar: Elimzide sınırsız okumuz paraşütümüz, yer çekimini kaldırma aracımız, ve bazen bir kaç gerekli araç daha olabilmeke ve bu alet edevatla elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Oyundaki kurallar belli, ok ile diğer solucanları vurmaca. Bunun yanında ekstra bir yasak yok dilediğiniz gibi takılın

Bilgi: Bow and Arrow ==> Çevirisi Yay ve Ok olan oyunun tutkunları bir hayli az. Çünkü oyunda yenmek için şans faktörüne daha çok ihtiyacınız var. Bu şanslardan en büyüğü haritada oyuna başlarken nereye ışınlanacağımız. Eğer ki yukarılara ışınlanırsak paraşütle aşağı inerek bi yandan diğer solucanları avlayabiliyoruz. Fakat aşağıdan yukarı çıkmak gerçekten bir hayli zor ve kimi yerde imkansız oluyor.

Not: Alttaki solucanlarımızı kurtarmamız için yer çekimini kaldırıp yukarı zıplarken paraşüt yardımıyla rüzgarı hesaplayarak en yakın noktaya kayıyoruz. Hem üste çıkmış oluyoruz hem de kalan sürede çıktığımız bölgedeki solucanları avlıyoruz.

İyi Eğlenceler...

 

 

 


Güvenlik kodu
Yenile

yuz

MiniSnoper

SOLÜST