clouds clouds clouds

Turkish Afrikaans Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Hayır

Mesaj Kutusu

Giriş yapmamışsınız.

Kullanıcı Bilgileri


3.87.147.184
Son Üyemiz:hus0104
Son Ziyaretçi:hus0104
İçerik Okunma:119217
Şu anda 85 konuk çevrimiçi
Chatte şu an Kimse Yok

Not


YENi MODiFiYEMiZ WORMSTURK ARMAGEDDON V4 CIKTI...
UYE OL

Günün İpucu

► Sohbet paneli page up ve page down tuşları ile açılır kapanır. Ayrıca Page Down tuşu ile açtığımız sohbet penceresinin büyüklüğünü ctrl+aşağı ctrl+yukarı tuşlarına basarak ayarlayabiliriz.


Worms Armageddon Download stabil ve modlu en son modifiye versiyon (WormsTurk Armageddon V4) + RubberWormMod + Full Modifiyeli

 OYUNUMUZ ÇIKMIŞTIR  :)

Worms Armageddon Turk

Worms Armageddon Turk

 

Worms Armageddon Turk
Worms Armageddon Turk
Worms Armageddon Turk
Worms Armageddon Turk
Worms Armageddon Turk
Worms Armageddon Turk
Worms Armageddon Turk
Worms Armageddon Turk
Worms Armageddon Turk
Worms Armageddon Turk

OYUNU İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ VEYA ÜYE İSENİZ GİRİŞ YAPINIZ LİNK TAM BURADA OTOMATİK BELİRECEKTİR

 

Paketlenmiş Oyunun Özellikleri:

Oyunumuz Worms Armageddon 3.7.2.1 sürüm numarasıyla en son upgrade üzerine modifiye ile gelmektedir. (bkz.3.7.2.1)

Ekstra haritalar eklenmiş sevilmeyen haritalar elenmiş yerine sevilen maplardan seçilmiştir.
            Shoppa (Shopper)
            Big Shoppa
            Fly Shoppa
            Surf Shoppa
            wxw (w2w w3w w4w w5w w6w w7w w8w w9w w10w)
            Big Rope Race
            Tower Race
            Jetpack Race
            Boom Race
            Battle Race
            Bungee Race
            Classic Maplar
            Sheep Race
            Mole
            BnG
            Roper
            Trick
            v.s.    

SCHEMES(OYUNUN SİLAH AYARLAMALARI DÜZENİ) : Scheme dosyaları eklenmiş düzenlenerek stabil çalışanları sade bir hale getirilmiştir.       

OTOMATİK HOST: Oyunun en büyük özelliklerinden biri hiçbir ayar yapmadan oyunun içinde host düğmesine basarak oyunu kurmamızdır. (ÖNCEKİ V2 SÜRÜMÜNDE BU ÖZELLİK SERVER DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE 2016 YILININ İLK GÜNÜNDEN İTİBAREN BOZULMUŞTU) eski düzende bilgisayarın ip numarasına etken 17011 numaralı portunu Modem Nat ayarlarından yönlendirme işlemleri ile uğraşarak zor bela kurabiliyorduk Artık bunlara gerek yok. Ama ayrıyetten bu sistemi iptal ederek kendi bilgisayarınızı server yaparak kurmak için sitemizde açıklamalar mevcuttur.
Not:Multiplayer oyunu bu şekilde kurmayı başaramayanlar güvenlik duvarını ve antivirüs programını kapatıp denesinler.

OYUNDA ADAM ATMA: Oyuna başladıktan sonra hoşunuza gitmeyen uyuzluk çıkartan kişileri oyundan atma komutu entegresi. Bu komutla hostingbuddy hariç diğer serverlarda istediğinizi atabileceksiniz.
Örneğin 5 kişi oynuyoruz ve birini atmak istiyoruz pagedown tuşu ile chat kısmına giriyoruz ve atmak istediğimiz kişinin yanında f1 f2 f3 f4  gibi bişi yazar örneğn f2 yazıyorsa komutumuz şudur     /kick2  

 

NOLAG: Lag diye tabir ettiğimiz donmalar bu sürümde minimum seviyeye indirilmiştir. (Bu oyunu indirdiniz hala lag varsa sorun; arka planda harddisk çalışmasından veya harddiskin bozulmasından kaynaklı olabilir, tabiki internet yavaşlamasından da olabilir araştırın...)

İŞLETİM SİSTEMLERİ: Gerekli incelemeler testler yapılmış tüm işletim sistemlerinde çalıştığı görülmüştür. (win7 win8 win8.1 win10)

OYUN KAYIT: Oyun içindeki yazışmalar(Oda dahil) kurup oynadığınız oyunun tamamı ayrı ayrı bir şekilde boyutu minimum seviyede olacak şekilde gerekli dosyalara kayıt edilmektedir. Oda içi yazışmalar txt dosyasına kayıt edilir. Oynadığınız oyun Games klasörüne komple kayıt edilir. Tekrar bakmak için dosyaya çift tıklamak ve oyunun kurulu olması yeterlidir. Ayrıca Games klasöründeki kayıt dosyalarına sağ tuş ile tıkladığınızda oyunun schemes ini map ını vs çıkartabilirsiniz dışarı.

FULL CRACK: Herhangi bir cd ye ya da deamon tools gibi programlarla cd kalıbına ihtiyaç duymamaktadır. Direkt çalışır. :)

SİTE DESTEĞİMİZ: Oyunu açmamışken windowstayken o anda Kurulmuş olan oyunlara sitemizin ana sayfasında alt kısmında bulunan mavi pencereden ya da chat ekranında sag taraftaki mini ekrandan oyuna çift tıklamak suretiyle direkt olarak dalabilme özelliğine sahiptir.

MEZAR TAŞI VE BAYRAK MODİFİYE: İçinde ekstra mezar taşları ve ekstra bayraklar ile gelir. Ayarlardan bunu değiştirebilirsiniz. Değiştirdiğiniz bayrak ya da mezar taşı bu oyunu bizim sitemizden yüklemeyenlere de gözükür.

HOSTINGBUDDY VE HAMACHI: Ayrıca komutlu kurulum ve hamachi ile kurulum desteği de mevcuttur.(bkz.HostingBuddy Komutları)

RUBBERWORM YAMASI OTOMATİK: Oyuna RubberWorm yaması eklenmiştir. v3-v4 kurulumunda paket içine dahil ettik bu oyunu yükleyenlere rubber otomatik aktif olarak gelir. Bilmeyenler olabilir RubberWorm ne işe yarar anlatayım. Oyunda halihazırda olan fizik ayarlarını değiştirmek için bu mod yapılmıştır. Mesela her turn istediğimiz kadar kutunun düşmesi, solucan hasar alsa da ölmemesi, yerin sürtünme oranı ve daha bir çok ince ayarla değişebilen oyun serilerini bu mod ile kurabiliriz.
Not: Bu modu oynamak için tüm kullanıcılarda bu modun yüklü olması gereklidir. Kullanıcılar oyunu buradan kurmuşlarsa otomatik entegre RubberWorm modunu oynayabileceklerdir. Oyunu kurduğumuz lobby de rubber modun aktif mi pasif mi olduğunu şu komutla görürüz /tellv

Oyudaki RubberWorms komutlarını görmek için oyunu kurarken host düğmesine basıp odaya daldığımızda mesaj yazma alanına /help komutunu yazarak görebiliriz. Ayrıca buraya tıklayın bilinen komutların listesini burada.

RnC (Rope and Crate)SCHEME: oyuna ekstra RnC isimli bir schemes eklendi. Eski WWP ci oyuncular bilecektir ki Worms World Party nin en sevilen oyunu RnC idi. Kendi uyarladığım bu schemesi bir deneyin pişman olmayacaksınız. Not:Rubber Mod İster. 

OYUNDAKİ MÜZİKLER SESLER: Oyundaki müzik dosyaları komple kaldırıldı yerine yüksek kaliteli versiyonları eklendi. Müzik sistemi olanlar oyundaki baslardan ve ses kalitesinden anlayacaklardır.

FULL HD ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ MENÜ: Oyunun arayüzü komple modifiye edilmiş 1920X1080 FullHd çözünürlüğe getirilmiştir. FullHd destekli olmayan monitörlerde 1600 çözünürlüğün altında menü 800X600 gözükecektir. 1600 aşağısı monitörlerde dyapılabileceğin en iyisini yaptık Oyunun orjinali 640x480 çözünürlükte iken menüler bir tık arttırılarak 800x600 kademesine getirildi.

TÜRKÇE ÇEVİRİ: oyunun tamamı türkçeye çevirilmiştir. Uzun uğraşlar sonucu %100 seviyede Türkçedir. Ayrıca oyunu ingilizce oynamak isteyenler ayarlardan ingilizce ve diğer dilleri seçebilirler. Bir de menüler türkçe silahlar ingilizce olsun diyenler vardı onları da düşündüm aynı dil ayarında bu da mevcut seçebilirler.

SES EFFEKTLERİ: Oyundaki ses efektleri abartılmamak kaydıyla kısmi olarak değiştirilmiş, değişmemesi gereken seslerin ise ses kaliteleri full arttırılmıştır. Orjinalde 16kb/sn kalitede iken 4100 kb/sn olarak orjinal ve kaliteli seslerle değiştirildi.

SÜPERMAN KOYUN: Uçan koyuna süperman müziği eklendi. :)

DEĞİŞEN MÜZİKLER: Oyun esnasında çokça çalan iki müzik değiştirildi 4100kb/sn ve enstrumanlar orjinaline uygun olarak en üst seviye ses ile değiştirildi. (Forest ve Battlezone)

BÜYÜK HARİTA KAMERA AÇISI: Rope race modunda kamera açısı değiştirildi. Otomatik takip kamera modundan ziyade farklı bir bakış açısı getirildi.

SÜPER BİR ÖZELLİK1: F1-12 tuşlarına düzenleme getirildi. Hızlı hamlelerde ipteyken paraşüt seçmek için F8 e bastığımızda ayrıyetten diğer silahları da görürüz (F8=İp, Bungee Jumping, Paraşüt, Işınlama, Can Eşitleme) bizim oyunda f8 sadece ip ve paraşütü seçer. Böylelikle düşerken anında paraşüt seçilebilir... Aynı şekilde Pompalı tüfek için (F3=Pompalı, Tabanca, Taramalı, Mitralyoz, Ok) silahları mevcutken F3 tuşu sadece pompalıyı aktif eder. Bu ayarlamaları kendimize göre oyun içindeki wkFKeyRearrange.ini dosyasından ayarlayabiliyoruz... Bu modun çalışması için bilgisayarınızda .net framework 4.0 kurulu olmalıdır.

SÜPER BİR ÖZELLİK2: Ctrl tuşuna f8 tuşu entegre edildi bu sayede solucan düşmeden paraşütü sol serçe parmağınız ile hızlıca açabilirsiniz. Bu F8 üstteki süper özellik1 ile birleşince çok güzel oldu :)

DEĞİŞEN SESLER: Oyunda bazı solucan efekt sesleri değiştirildi. Çoğu kalıp sesler oyunun ruhunu bozmamak adına değiştirilmemiştir. .

HALALUYA SESİ: Oyunda halaluya bombasının sesi orjinale benzer olarak üst kalite modifiyesi ile değiştitildi

OYUNDAKİ MARŞLAR: Oyun sonunda kazanan takımın çalan marşları ve şarkıları yüksek kalite ile değiştirildi

EKLENEN BAYRAKLAR: Türk ülkelerinin ve komşu ülkelerin bayrakları oyuna dahil edildi Azerbaycan Kırgızistan vb.

ÇÖKMENİN ÖNÜNE GEÇİLDİ: schemepopup off rubber komutu ile beklenmedik çökmelerin önüne geçildi.

ARKA HARİTA ARAYÜZLERİ: dinos, domestic, tetris gibi oyun arka harita yüzleri oyuna eklendi. Bunu multiplayer oynamanız için karşı tarafta da aynısı olması şart. Tek oyunculu modda bu arka harita yüzleri ile sıkıntısız oynayabilirsin (wkTerrain.dll)

GREAT SNOOPER: Ekstralar klasörünün içine Great Snooper programı eklendi bununla oyuna girmeden arkadaşlarınızı programın penceresinden görüp alarm alabilirsiniz vs.

TEAMED TAKIM TASARLAMA: Ekstralar Klasörünün İçine TeamEd takım tasarlama programı eklendi.

SCHEMEEDDY OYUN AYARLAMALARI TASARLAYICI: SchemeEddy Vve SchemeEddy2 programları ekstralar klasörü içine eklendi bu programlar ile Schemes tasarlayabilirsiniz.

TRICK RACE: İstek üzerine Trick Race schemes ve bir kaç seçme map eklendi

Extralar Klasöründe... Water Color Editor (Su Rengini Değiştirme ) programı eklendi.

Misille Füze sesi Half Life 1 deki Roket sesi ile değiştirildi.

Oyunu yapılacak ayarlamalar ile  pencere modunda oynama yöntemi extra klasöründe. (Çok gerekli değilse bence kurcalamayın tavsiye edilmez.)

Yapılacak ayarlarlamalar ile komut yazarak çözünürlüğünü desteklenmeyen boyutlarda yükselterek oynama

Oyuna 50 tane bitiş marşı müziği eklendi.

Oyunda Kemal Sunal dan sonra, Recep İvedik, Burhan Altıntop, ve kafadan kontak arkadaşlarımın sesleri ile kendi sesimi de ekledim :)

Rubber Komutları Extralar içinde Txt Dosyası şeklinde eklendi.

Oyunda oluşan beyaz ekran sorununun çözümü otomatik olarak regedit girdisi şeklinde eklendi. Ayrıca manuel çözümü Ekstralara konuldu.

V3 versiyonda mevcut olan sorun: oyun yüklemesi sonrasında ses gitmesi sorunu giderildi!

Oyunda aklıma geldikçe yazacağım daha bir çok özellik ve sürpriz yenilikler bulunmaktadır...

 

Oyunu indiripte yorum yapmayanı eşşekler kovalasın... :D

Yorumlar   

 
#11 murmurali 07-03-2019 08:35
tesekkürler
Alıntı
 


Güvenlik kodu
Yenile

yuz

SOLÜST