clouds clouds clouds

Turkish Afrikaans Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Hayır

Mesaj Kutusu

Giriş yapmamışsınız.

Kullanıcı Bilgileri


107.20.10.203
Son Üyemiz:TuracEfe5
Son Ziyaretçi:TuracEfe5
İçerik Okunma:114383
Şu anda 88 konuk çevrimiçi
Chatte şu an Kimse Yok

Not


ARKADASLAR YENi MODiFiYEMiZ WORMSTURK ARMAGEDDON V3 CIKTI...
UYE OL

Haritalar (Maps)

Günün İpucu

► Yürürken Shift tuşuna basılı tutarak. ok işaretleri ile devam ederseniz göreceksiniz ki solucanımız artık geri geri de yürüyebiliyor komik bir ayrıntı fakat güzel olmuş.
WormsTurk.Com Fly Shopper


Açıklama: Aksiyonla dolu bir oyunla daha karşınızdayım. Shoppayı bilenler varsa bu oyun da aynı kurallara sahip. Ekstra kural olarak atak yapmadan haritanın bir ucundan diğer ucuna (Bu uçlar haritada bellidir) uçmamız gerekiyor.

Kurallar: Oyuna başladık ve solucanlarımız dağınık bir biçimde konumlandırıldı. Sıra size geçti ve içinden silahların çıkacağı kutumuz düştü atak yapmadan önce hem uçmamız lazım hemde kutuyu almamız lazım. İster önce kutuyu alıp uçun ister uçun sonra kutu alın o size kalmış.

Bilgi: Uçmak diyoruz fakat bu nedemek diyenler olacaktır. Haritamızın belli iki duvar noktası vardır biri sağ üstte biri sol üstte olur. Bu duvarlar yardımıyla kendimizi top gibi sektirip diğer duvara lastiksel bir kıvamda atıyoruz. bu arada solucanımız tarzan gibi haritayı boydan boya uçuyor. Fly Shopper adı da burdan gelmekte Yani uçan shopacı.

Not: Oyunda dikkat etmemiz gereken kısım haritayı boydan boya uçarken haritanın arasında kalan kısımlara çarpmamak. Bu hareketlerin tabi ki acemilik süresi olacak. Bir kaç denemede yapacağınıza inanıyorum. Başardıktan sonra oyunun verdiği tat daha farklı bir hal alacak.

İyi Eğlenceler...

 

 

 


Yorumlar   

 
#1 mukus_leo 10-04-2016 03:40
pürüzsüz suya göndermenin verdiği mutluluk!!! :yahoo:
Alıntı
 


Güvenlik kodu
Yenile

yuz

MiniSnoper

SOLÜST