clouds clouds clouds

Turkish Afrikaans Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Hayır

Mesaj Kutusu

Giriş yapmamışsınız.

Kullanıcı Bilgileri


3.87.147.184
Son Üyemiz:hus0104
Son Ziyaretçi:hus0104
İçerik Okunma:119230
Şu anda 132 konuk çevrimiçi
Chatte şu an Kimse Yok

Not


YENi MODiFiYEMiZ WORMSTURK ARMAGEDDON V4 CIKTI...
UYE OL

Günün İpucu

► Sohbet paneli page up ve page down tuşları ile açılır kapanır. Ayrıca Page Down tuşu ile açtığımız sohbet penceresinin büyüklüğünü ctrl+aşağı ctrl+yukarı tuşlarına basarak ayarlayabiliriz.
WormsTurk.Com Fly Shopper


Açıklama: Aksiyonla dolu bir oyunla daha karşınızdayım. Shoppayı bilenler varsa bu oyun da aynı kurallara sahip. Ekstra kural olarak atak yapmadan haritanın bir ucundan diğer ucuna (Bu uçlar haritada bellidir) uçmamız gerekiyor.

Kurallar: Oyuna başladık ve solucanlarımız dağınık bir biçimde konumlandırıldı. Sıra size geçti ve içinden silahların çıkacağı kutumuz düştü atak yapmadan önce hem uçmamız lazım hemde kutuyu almamız lazım. İster önce kutuyu alıp uçun ister uçun sonra kutu alın o size kalmış.

Bilgi: Uçmak diyoruz fakat bu nedemek diyenler olacaktır. Haritamızın belli iki duvar noktası vardır biri sağ üstte biri sol üstte olur. Bu duvarlar yardımıyla kendimizi top gibi sektirip diğer duvara lastiksel bir kıvamda atıyoruz. bu arada solucanımız tarzan gibi haritayı boydan boya uçuyor. Fly Shopper adı da burdan gelmekte Yani uçan shopacı.

Not: Oyunda dikkat etmemiz gereken kısım haritayı boydan boya uçarken haritanın arasında kalan kısımlara çarpmamak. Bu hareketlerin tabi ki acemilik süresi olacak. Bir kaç denemede yapacağınıza inanıyorum. Başardıktan sonra oyunun verdiği tat daha farklı bir hal alacak.

İyi Eğlenceler...

 

 

 

Yorumlar   

 
#1 mukus_leo 10-04-2016 03:40
pürüzsüz suya göndermenin verdiği mutluluk!!! :yahoo:
Alıntı
 


Güvenlik kodu
Yenile

yuz

MiniSnoper

SOLÜST