clouds clouds clouds

Turkish Afrikaans Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Hayır

Mesaj Kutusu

Giriş yapmamışsınız.

Kullanıcı Bilgileri


3.87.147.184
Son Üyemiz:hus0104
Son Ziyaretçi:hus0104
İçerik Okunma:119226
Şu anda 111 konuk çevrimiçi
Chatte şu an Kimse Yok

Not


YENi MODiFiYEMiZ WORMSTURK ARMAGEDDON V4 CIKTI...
UYE OL

Günün İpucu

► Sohbet paneli page up ve page down tuşları ile açılır kapanır. Ayrıca Page Down tuşu ile açtığımız sohbet penceresinin büyüklüğünü ctrl+aşağı ctrl+yukarı tuşlarına basarak ayarlayabiliriz.
WormsTurk.Com Surf Shopper


Açıklama: Oyunların hepsi birbirine benzemekte fakat kuralları değişkenlik göstermekte bakalım bu oyunu sevecekmisiniz. Shopper oyunlarının en zor modeli olan bu oyunu oynayabilmek için sağlam oyuncular ve yetenek ister.

Kurallar: Oyunda yine atak yapmadan önce belli kurallarımız vardır bu kuralların başında her zamanki gibi kutu toplamadan atak yapmıyoruz ve bu oyunun ana kuralı olan atak yapmadan önce denizde haritayı boydan boya geçecek şekilde solucanımızı kaydırmak. Oyunu biraz bilenlerin bu nasıl olacak dediğini duyar gibiyim. Normalde solucanı suya temas ettirince düşüveriyor. Fakat bu oyundaki sheme düzeninde solucanı suya paralel bir biçimde atıyoruz suda top gibi sekiyor o esnada enter tuşuna basınca iple geri tutunuyor. Bunu denemek gerçekten eğlenceli. Hani denizde taş sektirirsiniz ya aynen solucanımızı o şekilde sektiriyoruz. 3-5 sefer sekiyor ve enter a basınca kaldığı yerden iple devam ediyoruz oyuna :) Bunun yanında fly shopper daki gibi uçmak da var bu kadar işi yapıp bir de uçacaksınız yukarki kısımdan...

Bilgi: Bilmemiz gereken space ile ipi kullanırken solucanımız sektiğinde enter ile ip atmak meselesi worms için farklı bir olay bu konuda bir kaç kere çalışmanız gerekecek.

Not: Solucanımızı yavaş sektirirsek suya düşüyor hızlı sektirirsek ise uçup kafasını yukarılara vuruyor. Paralel sekmezse bir kere sekip ikincide suya batıyor. Bunlara dikkat edin diyeceğim ama deneme yanılma yöntemi bu oyunda en iyi ve zevkli yöntem olduğundan boşa konuşmuş olurum ve zaten siz bu hataları yapacaksınız :)

İyi Eğlenceler...

 

 

 

 


Güvenlik kodu
Yenile

yuz

MiniSnoper

SOLÜST