clouds clouds clouds

Turkish Afrikaans Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Hayır

Mesaj Kutusu

Giriş yapmamışsınız.

Kullanıcı Bilgileri


3.87.147.184
Son Üyemiz:hus0104
Son Ziyaretçi:hus0104
İçerik Okunma:119217
Şu anda 82 konuk çevrimiçi
Chatte şu an Kimse Yok

Not


YENi MODiFiYEMiZ WORMSTURK ARMAGEDDON V4 CIKTI...
UYE OL

Günün İpucu

► Sohbet paneli page up ve page down tuşları ile açılır kapanır. Ayrıca Page Down tuşu ile açtığımız sohbet penceresinin büyüklüğünü ctrl+aşağı ctrl+yukarı tuşlarına basarak ayarlayabiliriz.
WormsTurk.Com WxW


Açıklama: WxW oyunu worms un ileri seviye oyunlarındandır. En başta belirteyim wormsun normal zorluktaki oyunlarını oynadıktan sonra kendimizi geliştirip bu oyunlara geçebiliriz.  Oyun shoppa ile rope race karışımından oluşmaktadır. 

Kurallar: Sıramız geldi ve hamle yapmadan önce kutu almak ve kaç tane seçili duvar varsa o duvarlara solucanımızı değdirmek ve ondan sonra atak yapmak. Burada duvarlara değerken değdikten önce veya sonra kutu alabilirsiniz orası mühim değil. Oyuna başlamadan bir odaya girdiğimizde rules diye sorarlarsa buna wall cak yazabiliriz.

Bilgi: Oyundaki WxW ismi şuradan gelmekte; Wall X Wall oyunda kaç tane değmemiz gereken duvarımız var ise o duvarların sayısını x yerine W3W yada W4W gibi yazabiliyoruz. Resim ve videolardan ne demek istediğimin daha rahat anlaşılacağını umuyorum. 

Not: Oyundaki duvarların sırasını stratejik olarak iyi tayin edip o sıraya göre duvarlara değersek zamandan tasarruf ediyoruz. Karışık gitmeye kalkarsak atak yapmaya fazla zamanımız kalmıyor. 

İyi Eğlenceler...


w2w

 

w3w

 

 

w4w

 

w5w

 

w6w


VİDEO
 


Güvenlik kodu
Yenile

yuz

MiniSnoper

SOLÜST