clouds clouds clouds

Turkish Afrikaans Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Hayır

Mesaj Kutusu

Giriş yapmamışsınız.

Kullanıcı Bilgileri


3.87.147.184
Son Üyemiz:hus0104
Son Ziyaretçi:hus0104
İçerik Okunma:119227
Şu anda 119 konuk çevrimiçi
Chatte şu an Kimse Yok

Not


YENi MODiFiYEMiZ WORMSTURK ARMAGEDDON V4 CIKTI...
UYE OL

Günün İpucu

► Sohbet paneli page up ve page down tuşları ile açılır kapanır. Ayrıca Page Down tuşu ile açtığımız sohbet penceresinin büyüklüğünü ctrl+aşağı ctrl+yukarı tuşlarına basarak ayarlayabiliriz.


Worms Armageddon stabil ve modlu versiyon + RubberWormMod

    05.01.2017

Worms Armageddon Turk


OYUNU İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ VEYA ÜYE İSENİZ GİRİŞ YAPINIZ LİNK TAM BURADA OTOMATİK BELİRECEKTİR VE SİZDEN RİCAM SADECE OYUNU İNDİRİP KAÇMAYIN CHATTE BULUŞUP OYUNLARA AKIYORUZ....

Oyunumuz 2017 itibariyle çıkmıştır hepimize hayırlı uğurlu olsun.

Paketlenmiş Oyunun Özellikleri:

Oyunumuz V2 de olduğu gibi Worms Armageddon 3.7.2.1 sürüm numarasıyla gelmektedir. (bkz.3.7.2.1)

Ekstra haritalar eklenmiş sevilmeyen haritalar elenmiş yerine sevilen maplardan seçilmiştir.
            Shoppa (Shopper)
            Big Shoppa
            Fly Shoppa
            Surf Shoppa
            wxw (w2w w3w w4w w5w w6w w7w w8w w9w w10w)
            Big Rope Race
            Tower Race
            Jetpack Race
            Boom Race
            Battle Race
            Bungee Race
            Classic Maplar
            Sheep Race
            Mole
            BnG
            Roper
            v.s.    

Scheme dosyaları düzenlenmiş stabil çalışanları eklenerek basit bir hale indirgenmiştir.       

Oyunun en büyük özelliği hiçbir ayar yapmadan oyunun içinde host düğmesine basarak oyunu kurmamızdır.(ÖNCEKİ V2 SÜRÜMÜNDE BU ÖZELLİK SERVER DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE 2016 YILININ İLK GÜNÜNDEN İTİBAREN BOZULMUŞTU) eski düzende bilgisayarın ip numarasına etken 17011 numaralı portunu Modem Nat ayarlarından yönlendirme işlemleri ile uğraşarak zor bela kurabiliyorduk Artık bunlara gerek yok.
Not:Multiplayer oyunu bu şekilde kurmayı başaramayanlar güvenlik duvarını ve antivirüs programını kapatıp bir kere de öyle deneyebilirler.

V2 de de vardı V3 de de var==> pakette gerekli yamalar mevcuttur bunlardan bir tanesi de oyuna başladıktan sonra hoşunuza gitmeyen uyuzluk çıkartan kişileri oyundan atma komutu entegresidir. Artık bu komutla istediğinizi atabileceksiniz.
Örneğin 5 kişi oynuyoruz ve birini atmak istiyoruz pagedown tuşu ile chat kısmına giriyoruz ve atmak istediğimiz kişinin yanında f1 f2 f3 f4  gibi bişi yazar örneğn f2 yazıyorsa komutumuz şudur. /kick2  

 

Lag diye tabir ettiğimiz donmalar bu sürümde minimum seviyeye indirilmiştir. (Onun haricinde lag sorunu bu oyunda arka planda harddisk çalışmasından veya bozuksa olur, tabiki internet yavaşlamasındanda olur)

Gerekli testler yapılmış tüm işletim sistemlerinde çalıştığı görülmüştür.

Oyun içindeki yazışmalar(Oda dahil) kurup oynadığınız oyunun tamamı ayrı ayrı bir şekilde boyutu minimum seviyede olacak şekilde gerekli dosyalara kayıt edilmektedir. Oda içi yazışmalar txt dosyasına kayıt edilir. Oynadığınız oyun Games klasörüne komple kayıt edilir. Tekrar bakmak için dosyaya çift tıklamak ve oyunun kurulu olması yeterlidir.

Herhangi bir cd ye ya da deamon tools gibi programlarla cd kalıbına ihtiyaç duymamaktadır. Direkt çalışır. :)

Oyunu açmamışken windowstayken o anda Kurulmuş olan oyunlara sitemizin ana sayfasında alt kısmında bulunan mavi pencereden ya da chat ekranında sag taraftaki mini ekrandan oyuna çift tıklamak suretiyle direkt olarak dalabilme özelliğine sahiptir.

İçinde ekstra mezar taşları ve ekstra bayraklar ile gelir. Ayarlardan bunu değiştirebilirsiniz. Değiştirdiğiniz bayrak ya da mezar taşı herkese görünür. V3 te ekstra düzenleme yapıldı.

Ayrıca komutlu kurulum ve hamachi ile kurulum desteği de mevcuttur.(bkz.HostingBuddy Komutları)

Oyuna RubberWorm yaması eklenmiştir. V3 kurulumunda paket içine dahil ettik. Bilmeyenler olabilir RubberWorm ne işe yarar anlatayım. Oyunda halihazırda olan fizik ayarlarını değiştirerek oyun kurmak için bu mod yapılmıştır. Mesela her turn istediğimiz kadar kutunun düşmesi, solucan hasar alsa da ölmemesi, yerin sürtünme oranı ve daha bir çok ince ayarla değişebilen oyun serilerini bu mod ile kurabiliriz.
Not: Bu modu oynamak için tüm kullanıcılarda bu modun yüklü olması gereklidir. Kullanıcılar oyunu buradan kurmuşlarsa otomatik entegre RubberWorm modunu oynayabileceklerdir. Oyunu kurduğumuz lobby de rubber modun aktif mi pasif mi olduğunu şu komutla görürüz /tellv

Oyudaki RubberWorms komutlarını görmek için oyunu kurarken host düğmesine basıp odaya daldığımızda mesaj yazma alanına /help komutunu yazarak görebiliriz. Ayrıca buraya tıklayın bilinen komutların listesini burada.

oyuna ekstra RnC isimli bir schemes ekledim. Eski WWP ci oyuncular bilecektir ki Worms World Party nin en sevilen oyunu RnC idi. Kendi uyarladığım bu schemesi bir deneyin pişman olmayacaksınız. Not:Rubber Mod İster. 

Oyundaki müzik dosyaları komple kaldırıldı yerine aynı müziklerin çok yüksek kaliteli versiyonları eklendi. Müzik sistemi olanlar oyundaki baslardan ve ses kalitesinden anlayacaklardır.

Oyunun arayüzü komple modifiye edilmiş 640x480 çözünürlükte olan menüler bir tık arttırılarak 800x600 kademesine getirilmiştir.

V2 versiyonda  %95 olan Türkçeleştirme bu versiyonda %100 ü yakalamıştır.

Oyundaki ses efektleri abartılmamak kaydıyla değiştirilmiş ses kaliteleri arttırılmıştır.

Oyunda aklıma geldikçe yazacağım daha bir çok özellik ve sürpriz yenilikler bulunmaktadır...

Yorumlar   

 
#21 volpii 13-07-2017 09:54
steamden parasıyla almıştım, onu sildim bunu indirdim dur bakalım nasıl çalışcak
Alıntı
 
 
#22 gabari 15-09-2017 22:29
grafik kartı hatası veriyor çalıştıramadım oyunu
Alıntı
 
 
#23 e3Gy 11-10-2017 09:16
OYUNU İNDİREMİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?? MUHTARLIKTAN HİKAMETKAH FALAN İSTİYOR VESİKALIK RESİM KİMLİK FOTOKOPİSİ ÖNLÜ ARKALI. evimin adresi değişti eski oturduğum mahallemin muhtarlığından bunları tedarik edersem oyunu indirmemde bir engel çıkarmı. ve bu oyunu indirdikten sonra neremizle oynuyoruz. aydınlatırsanız sevinirim WORMSTURKFAMİLY tesekkür ederim.
Alıntı
 
 
#24 utquick 17-10-2017 11:13
Alıntılandı tRanquiLity:
OYUNU İNDİREMİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?? MUHTARLIKTAN HİKAMETKAH FALAN İSTİYOR VESİKALIK RESİM KİMLİK FOTOKOPİSİ ÖNLÜ ARKALI. evimin adresi değişti eski oturduğum mahallemin muhtarlığından bunları tedarik edersem oyunu indirmemde bir engel çıkarmı. ve bu oyunu indirdikten sonra neremizle oynuyoruz. aydınlatırsanız sevinirim WORMSTURKFAMİLY tesekkür ederim.

Kaşınma lan mirsat bu nasıl yorum aq neremizle oynuyoz yazmış bir de
Ben seni götümle oynayarak yeniom ama sen deneme klavyeye sıçarsın :S
Alıntı
 


Güvenlik kodu
Yenile

yuz

SOLÜST